Medicinska škola “Beograd” – (Savski Venac)

skolebezslikaAdresa: Deligradska 31, Beograd (Savski venac)
Telefon: 011/2684-544
Website: www.medicinskaskola.edu.rs
Email: mskola@eunet.rs

Medicinska škola “Beograd” nalazi se u srcu Kliničkog centra i postoji više od dva veka. Hiljade učenika različitih profila prošlo je kroz ovu školu i ona postaje jedna od najtraženijih stručnih škola kod nas. Sa diplomom ove škole moguće je studiranje kako kod nas tako i u inostranstvu. U okviru smera fizioterapeutski tehničar postoji odeljenje za slepe i slabovide učenike.

Nastavu vode lekari opšte prakse, specijalisti, magistri nauka, profesori opštih predmeta, diplomirani defektolozi i druga stručna lica. Škola je već odškolovala i obrazovala na hiljade akušerskih i pedijatarskih sestara, fizioterapeutskih tehničara i medicinski sestara.

Medicinska škola u Beogradu je jedina škola koja unutar obrazovnog profila fizioterapeutski tehničar ima odeljenje za slepe i slabovide učenike. Osim redovne nastave postoji i mogućnost vanrednog školovanja, prekvalifikacije i dokvalifikacije.

SMEROVI - Medicinska škola "Beograd" - Savski Venac

Područje rada: Zdravstvo i socijalna zaštita

BODOVI ZA UPIS 2017/2018 - Medicinska škola "Beograd" - Savski Venac

Pedijatrijska sestra – tehničar  60  85.28
 Medicinska sestra – vaspitač  120  79.64
 Fizioterapeutski tehničar oštećenog vida  24

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas obavestite preko kontakt forme.

Gde pronalazite informacije o upisu u srednju školu/fakultet?