VI beogradska gimnazija (Zvezdara)

VIgimnAdresa: Milana Rakića 33, Beograd (Zvezdara)
Telefon: 011/241-1734
Website: www.vigimnazija.edu.rs
Email: direktor@vigimnazija.edu.rs

Šesta beogradska gimnazija osnovana je 1933. godine. Svojim učenicima omogućava kvalitetnu osnovu za dalje školovanje i oni se dobro pozicioniraju na rang-listama za upis na fakultete. Učenici upisuju jedan od dva smera: prirodno-matematički ili društveno-jezički.

Nastava je kabinetskog tipa. Kabineti su opremljeni svom potrebnom opremom. Učenici mogu da koriste usluge školske biblioteke.

Što se tiče sportskih aktivnosti škola raspolaže fiskulturnom salom, univerzalnim terenom i balon-salom. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovan je rad brojnih sekcija, a neke od njih su: likovna, filozofska, računarska, planinarska, hor, Unesko klub…

SMEROVI - Šesta beogradska gimnazija - Zvezdara

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Šesta beogradska gimnazija - Zvezdara

Prirodno-matematički smer  150  88.11
 Društveno-jezički smer  120  84.92
 Učenici sa posebnim sposobnostima za računarastvo i informatiku  20  261.98

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Šesta beogradska gimnazija - Zvezdara

Prirodno-matematički smer  150  88.50
 Društveno-jezički smer  120  87.14

Prirodno-matematički smer  150  89.46
 Društveno-jezički smer  120  87.90

Prirodno-matematički smer  150  88.96
 Društveno-jezički smer  120  87.76

Prirodno-matematički smer  150  87.40
 Društveno-jezički smer  120  84.96

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.

1 Komentara
0 Replika
0 Pratioci

Najviše reakcija
Najposećenija diskusija
najnoviji najstariji najviše glasova
Marija

Koje smene su u školi..i da li se smene menjaju?