Lista kandidata za upis u srednju vojnu školu

22/09/2015, 11:42

Lista kandidata za upis u srednju vojnu školu

Objavljena je konačna rang lista za upis kandidata u Srednju stručnu vojnu školu u školsku 2015/2016. godinu na smer Ratno vazduhoplovstvo i protivvazduhoplovna odbrana.

Odluku o konačnoj rang listi kandidata za upis donela je Komisija za izbor kandidata za upis na školovanje.

Svi kandidati sa objavljene rang liste moraju doći 28. septembra 2015. godine od 14 do 15 časova u internat Vojne gimanzije (ulica Humska 22) u pratnji roditelja ili zakonskog staratelja, kako bi potpisali ugovor o stanovanju.

Tada svi učenici Vojne gimnazije ostaju u internatu jer se 28. septembra počinje sa periodom prilagođavanja.

Obaveza učenika je da ponesu originalna dokumenta koji se traže konkursom, đačku knjižicu, odgovarajuću garderobu (za toplije i hladnije vreme), sportsku opremu i pribor za ličnu higijenu.

Konačna rang lista kandidata za upisa nalazi se OVDE.