Gimnazija – Podujevo (izmeštena u Kuršumliju)

skolebezslikaAdresa: Toplička 18, Kuršumlija (izmeštena iz Podujeva)
Telefon: 027/380-533
Website:
Email: gimnazijapodujevo@bisinter.net

Gimnazija iz Podujeva, trenutno izmeštena u Kuršumliji, obrazuje učenike kroz četvorogodišnji smer opšteg tipa, iz područja rada gimnazija.

SMEROVI - Gimnazija - Podujevo (Kuršumlija)

Područje rada: Gimnazija

BODOVI ZA UPIS 2018/2019 - Gimnazija - Podujevo (Kuršumlija)

Opšti tip  30  —

KONKURSI OD PRETHODNIH GODINA - Gimnazija - Podujevo (Kuršumlija)

Opšti tip  30  55.09

Opšti tip  20  42.86

Opšti tip  20  50.96

***Napomena: Ukoliko mislite da postoji neka greška u navedenim informacijama molimo Vas da nas kontaktirate preko kontakt forme.