Tvoj savetnik

Ukoliko imate problem sa izborom srednje škole ili ste naišli na pravne nedoumice prilikom nostrifikacije diplome ili prebacivanja u drugu školu, EDUsavetnik je pravi izbor za vas.

EDUsavetnik je servis portala Edukacija.rs i bavi se pružanjem usluga profesionalne orijentacije i pripremanja za polaganje prijemnih ispita i male mature. Iza ovog servisa stoji Institut za moderno obrazovanje koji okuplja eminentne stručnjake iz najvažnijih oblasti edukacije.

savetnik

advokat

najnoviji
najstariji najviše glasova
Vasa
2 godine ranije

Treba mi hitno pomoc. Ja sam polagao ispit iz hemije za biohemijsko odeljenje u Nisu u gimnaziji “Bora Stanković”. Da li ja mogu da upisem isti taj smer ali u drugom gimnaziji (npr. novosadska gimnazija Jovan Jovanović Zmaj)?

Veljko
3 godine ranije

Koju skolu da upisem da bi bio inzenjer

Ivana