Srednja škola “Artimedia” – Beograd

Telefon: 011/30-66-369
Website: www.artimedia.edu.rs
Email: [email protected]

Učenicima su obezbeđeni odlični uslovi za rad u posebno adaptiranim učionicama, uz rad sa vrhunskim stručnjacima u svojim oblastima i savremenim nastavnim sredstvima i opremom. Za potrebe praktične nastave po programu za područje rada kultura, umetnost i javno informisanje, škola raspolaže sa: tonskim i foto-video studiom, studiom za live inženjering, interaktivnim nastavnim učilima.

U sklopu nastavnog plana i programa za gimnazije opšteg tipa, propisanog od strane Ministarstva, učenicima se kroz sistem celodnevne nastave pruža mogućnost inoviranja uz zadovoljavanje širokih interesovanja učenika. U sklopu vannastavnih aktivnosti organizovane su brojne sekcije pre svega iz oblasti umetnosti.

Osnovni cilj škole predstavlja obrazovanje učenika i sagledavanje realne slike o umetničkim sposobnostima svakog učenika, što će biti od velike važnosti pri izboru fakulteta.

Potrebna vam je prekvalifikacija? Niste zadovoljni zanimanjem koje ste završili? Prosledite nam potrebne informacije i u najkraćem roku šaljemo vam spisak svih srednjih škola u Srbiji u kojima je moguće izvršiti prekvalifikaciju za smer koji želite, kao i informacije vezane za upis!

OBRAZOVNI PROFILI

Područje rada: Kultura, umetnost i javno informisanje

Područje rada: Gimnazija

najnoviji