Srednja škola “Prokopović” – Niš

Telefon: 018/529-998
Website: www.ssp.edu.rs
Email: [email protected]

Prva škola u privatnom vlasništvu ne samo u Nišu nego i u jugoistočnoj Srbiji. Budući učenici mogu da biraju smerove iz tri područja rada: trgovina, ugostiteljstvo i turizam, zdravstvo i socijalna zaštita i ekonomija, pravo i administracija. Škola prati trendove modernog obrazovanja kroz redovnu nastavu, a vrši i prekvalifikaciju i dokvalifikaciju polaznika, kao i program vanrednog školovanja.

Kroz obrazovno-vaspitni proces, učenici stiču potrebna znanja kako bi sami započeli svoj biznis ili nastavili školovanje na fakultetima i visokim školama iz srodnih oblasti.

Potrebna vam je prekvalifikacija? Niste zadovoljni zanimanjem koje ste završili? Prosledite nam potrebne informacije i u najkraćem roku šaljemo vam spisak svih srednjih škola u Srbiji u kojima je moguće izvršiti prekvalifikaciju za smer koji želite, kao i informacije vezane za upis!

OBRAZOVNI PROFILI

Područje rada: Trgovina, ugostiteljstvo i turizam

Područje rada: Zdravstvo i socijalna zaštita

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija