Srednja poslovno-menadžerska škola – Sremski Karlovci

Telefon: 021/2700-015
Website: www.kss.edu.rs
Email: [email protected]

U sklopu sistema Karlovačkih srednjih škola, koje su u privatnom vlasništvu, pored informatičke, nalazi se i Srednja poslovno menadžerska škola. Učenici se kroz četvorogodišnje školovanje obrazuju u području rada: ekonomija, pravo i administracija kroz jedan od tri smera: ekonomski tehničar, pravni tehničar i finansijski tehničar.

Učenici koji se opredele za smer ekonomski tehničar, tokom školovanja stiču veštine upravljanja, organizovanja i kontrole, velikih, srednjih i malih preduzeća. Učenici smera pravni tehničar se kroz školovanje upoznaju sa pravnom terminologijom, stiču znanja iz oblasti administrativnih poslova, prisustvuju simulaciji suđenja, stiču navike za grupni i samostalni rad. Finansijski tehničari stiču osnovna znanja iz oblasti finansija i bankarstva, razvijaju komunikacijske i organizacione sposobnosti, savladavaju veštine potrebne za posao sekretara, računovođe ili administrativnog radnika.

Potrebna vam je prekvalifikacija? Niste zadovoljni zanimanjem koje ste završili? Prosledite nam potrebne informacije i u najkraćem roku šaljemo vam spisak svih srednjih škola u Srbiji u kojima je moguće izvršiti prekvalifikaciju za smer koji želite, kao i informacije vezane za upis!

OBRAZOVNI PROFILI

Područje rada: Ekonomija, pravo i administracija

najnoviji
najstariji najviše glasova
aleksandra
3 godine ranije

Da li je skola akreditovana?