Novi Sad: Poziv za nove saradnike “Vodiča za preživljavanje”

26/09/2016 10:49

Novi Sad: Poziv za nove saradnike “Vodiča za preživljavanje”

Program za decu i mlade Radio-televizije Vojvodine raspisao je konkurs za nove saradnike za emisiju “Vodič za preživljavanje”.

Konkurs je namenjen mladima od 13 do 19 godina koji žele da rade na sadržaju emicije “Vodič za preživljavanje” koji osmišljaju mladi šaljući video klipove, iznoseći probleme, stavove, zapažanja.

Poziv za autodiju otvoren je do 1. oktobra.

Svojevrstan “jutarnji program za tinejdžere” emituje se već godinu i po dana u terminu – nedeljom od 11:30 časova.

Na konkurs se mogu prijaviti mladi od 13 do 19 godina koji vole da snimaju i montiraju, žele da budu originalni i prepoznatljivi, da izgrade svoj stav, druže se, putuju, ali i osvoje neke lepe nagrade.

Prijave se primaju do 1. oktobra putem mejla [email protected] ili telefonom na broj 064 8195 823 i 064 8195 322.

Emisije “Vodiča za preživljavanje” iz prethodne sezone mogu se pogledati na sajtu Radio-televizije Vojvodine.

Izvor: RTV

26/09/2016 10:49