U prodaji Informator za upis u srednje škole

02/06/2017 09:05

U prodaji Informator za upis u srednje škole

Informator za upis u srednje škole za školsku 2017/2018. godinu nalazi se u prodaji. U njemu se nalaze sve informacije vezane za ovogodišnji upis u srednje škole u Srbiji.

U ovoj brošuri nalaze se informacije o maloj maturi, načinu bodovanja testova koji se polažu u okviru završnog ispita, kao i način bodovanja opšteg uspega u osnovnoj školi.

Pročitajte i: Kalendar aktivnosti – mala matura i upis u srednje škole

Osmaci će imati priliku da vide i tabelarni prikaz minimalnog broj bodova po školama i obrazovanim profilima ostvarenih u prethodnim godinama kako bi se lakše orijentisali prilikom odlučivanja u koju školu da konkurišu za upis na osnovu svog dosadašnjeg uspeha.

Cena Informatora ove godine je kao i ranije 220 dinara, a može se kupiti u knjižarama “Prosvetnog pregleda” u Beogradu i Novom Sadu, u knjižarama “Službenog glasnika”, Zavoda za udžbenike i brojnim drugim knjižarama širom Srbije.

Izračunaj svoje bodove za upis u srednju školu!

02/06/2017 09:05