Vršac: Prijava za Dom učenika

07/07/2016 11:22

Vršac: Prijava za Dom učenika

Otvorena je prijava kandidata za prvu raspodelu smeštaja u Domu učenika srednjih škola u Vršcu, a krajnji rok za prijavu je 15. jul.

Pravo na smeštaj i ishranu u Domu imaju redovni učenici i učenice srednjih škola u Vršcu, državljani Republike Srbije koji nemaju prebivalište u Vršcu.

U Domu učenika srednjih škola u Vršcu ima mesta za 160 učenika, od kojih će 114 biti popunjeno u prvom upisnom roku, dok će 16 slobodnih mesta biti dodeljeno učenicima iz osteljivih društvenih grupa.

Prilikom prijavljivanja na Konkurs obavezno je prisustvo kandidata koji se prvi put prijavljuju radi fotografisanja u cilju izrade učeničkih kartica.

Prvi preliminarni rezultati konkursa biće objavljeni na sajtu i facebook stranici Doma 15. jula posle 13 časova.

Dodatne informacije o upisu i potrebnoj dokumentaciji mogu se pronaći na zvaničnoj Facebook stranici Doma.

07/07/2016 11:22