Žabalj: Konkurs za putovanje srednjoškolaca

11/07/2016 12:18

Žabalj: Konkurs za putovanje srednjoškolaca

Učenici i učenice srednjih škola sa teritorije opštine Žabalj mogu učestvovati na konkursu za turističko putovanje koje organizuje opština.

Na konkursu mogu učestvovati učenici i učenice koji su u školskoj 2015/2016. godini završili I, II, III ili IV razred bilo koje srednje škole na teritoriji Republike Srbije sa prosekom 5,00, koji se školuju na teret budžeta države i koji su završni ispit polagali u nekoj od osnovnih škola sa sedištem na teritoriji opštine Žabalj.

Krajnji rok za prijavu za turističko putovanje je 31. jul 2016. godine.

Prijavu na konkurs može podneti punoletni učenik, odnosno jedan roditelj ili staratelj ukoliko je učenik maloletan. Za maloletne učenike potrebna je i saglasnost oba roditelja (staratelja) na turističko putovanje deteta.

Prilikom prijavljivanja potrebno je priložiti kopiju svedočanstva o završenom razredu srednje škole u školskoj 2015/2016. godini, kopiju svedočanstva o završenoj osnovnoj školi i fotokopiju pasoša.

Konkurs je otvoren za 90 učenika, a ukoliko se prijavi više učenika – prednost prilikom vrednovanja će imati učenici i učenice koji imaju veću prosečnu osenu u toku celokupnog školovanja u srednjoj školi.

Više informacija o konkursu i prijavni obrazac mogu se dobiti u Šalter sali Opštinske uprave Žabalj ili putem telefona 021 210 2291 ili 021 210 2261.

Tekst konkursa nalazi se ovde.

11/07/2016 12:18